Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Jaunais darba cēliens.
Šajā gadā ir Kubalu muzeja 50 un Kubalu skolas ēkas 180 gadu gadskārtas jubilejas.  Atzīmējot šo notikumu, visa gada garumā muzeja facebook.com profilā publicēsim senākus un arī jaunākus apmeklētāju komentārus, paldies vārdus un pa kādam interesantam un nozīmīgam faktam no muzeja un skolas ēkas vēstures. Arī mājas lapā ziņosim par jaunumiem un aktualitātēm.Lai mums visiem veiksmīgs un brīnišķīgiem notikumiem piepildīts 2022. gads !


"Kubalu skola - muzejs" vecākā speciāliste Sanita Rēriha
15.02.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Ātram zirgam piešu nevajaga.
   Deviņi amati desmitais bads.
   Iesākumā katrs darbs ir grūts.
   Baro nu suni, kad vilks lopos.

 
Ernst Lipenberg iz Jaunzemiem
Proves raksti, 1896.
1
2
3