Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Atskats uz Muzeju nakti 2022
Veiksmīgi ir pagājusi “Muzeju nakts 2022”. Apmeklētāji “Kubalu skolā – muzejā” ieradās kuplā pulkā. Arī laika apstākļi mūs ļoti iepriecināja. Viesiem bija labs noskaņojums un tika jauki pavadīts vakars. Pildot orientēšanās uzdevumus, varēja doties nesteidzīgās pastaigās pa apkārtni, tā iepazīstot to un izbaudot skaisto laiku un dabu. Iemācīties ko jaunu, pārbaudīt zināšanas un aktīvāk izkustēties bija iespēja pie spēļu “stūrīša”. Skaistus mirkļus varēja iemūžināt pie pavasarīgās foto sienas – to un citas dekorācijas veidoja Radošā apvienība “Kolibri”. Un, protams, ciemiņi tika cienāti ar gardajiem Guntas pīrāgiem - paldies viņai. Liels paldies arī palīgiem - Alandai un Mārtiņam.


Paldies ciemiņiem par viesošanos. Lai atkal laba izdošanās “Muzeju naktī 2023”.

Sanita Rēriha, "Kubalu skola - muzejs" vecākā speciāliste
 
17.05.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 Lēna atbilde klusina bardzību.
 Dari ko darīdams, apdomā galu.
 Kas negrib strādāt, tam arī nebūs ēst.
 Taisnība ir nemirstama.
Agneze Dreiberg iz Kubeļlu  skolas
Proves raksti, 1896
1
2
3