Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Atskats uz Mājas kafejnīcu dienām
Ir pagājis kāds neliels laiks kopš norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas” Lībiešu krastā un Dundagas apkārtnē. Sestdien, 10. septembrī, tās norisinājās arī “Kubalu skola – muzejs” pagalmā. Ir laiks atskatīties uz šo pasākumu.
 
Muzejā tā bija brīnišķīga un ļoti rosīga diena. Varēja izbaudīt arī labos laika apstākļus. Apmeklētāji ieradās kuplā skaitā – un tas priecē. Viesi labprāt nobaudīja piedāvātos ēdienus un dzērienus. Bija ļoti liela ieinteresētība apskatīt muzeja ekspozīcijas un apkārtni. Lai radītu svētku sajūtu un papildinātu kopējo noskaņu, skolas pagalms bija atbilstoši iekārtots.


Kopējā komandā darbojās gan muzeja ļaudis, gan čaklie “Muzejskolas atbalsta biedrības” pārstāvji un palīgi. Liels paldies visiem!


Paldies ciemiņiem par lielo apmeklētību, interesi un novērtējumu!


Uz tikšanos “Mājas kafejnīcu dienas” 2023. gadā.Foto atskats uz pasākumu pieejams muzeja facebook profilā.Sanita Rēriha, “Kubalu skola – muzejs” vecākā speciāliste
 
19.09.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi

   Kas skolu atstājis nevaid palicis jo
   gudrs savā prātā nedz jo dievbijīgs
   un jo mīlīgs savā sirdī tas lai
   nevienam neteic ka skolā ir bijis jo 
   viņš tam namam padara kaunu.
Kārl Krauze
Proves raksti, 1844.
1
2
3