Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Atskats uz Muzeju nakti.
Sestdien, 13. maijā, arī “Kubalu skolā – muzejā” norisinājās ikgadējā Muzeju nakts. Šajā dienā siltais laiks lutināja. Visi, kas piedalījās, varēja baudīt skaisto apkārtni. Pasākums bija patiešām labi apmeklēts. Ik viens varēja atrast sev piemērotu aktivitāti – doties orientēšanās trasītē ar uzdevumiem, spēlēt āra spēles, radoši darboties dažādās darbnīcās – pagatavot interesantas un noderīgas lietas, daudz ko izzināt un darboties sēklu maiņas punktā, pagatavot un nobaudīt gardās Guntas ķimeņmaizītes un pīrādziņus, izveidot sev īpašo skolēna liecību ar speciālajiem zīmogiem, radoši pagatavot vēstuli, kas aizzīmogota ar vaska zīmogu. Pēc vēlēšanās varēja iejusties dzejnieka lomā, asināt prātu ar mīklām. Varēja novērtēt gan rokdarbnieču darinājumus, gan citus labumus.

Liels paldies VISIEM, kas iesaistījās, atbalstīja un palīdzēja.


Paldies apmeklētājiem par ciemošanos un kopā būšanu.

Prieks par vēl vienu skaistu un radošu īpašo dienu “Kubalu skolā – muzejā”.


Uz tikšanos jau citā reizē un ikdienā muzeja ekskursijās!


Sanita Rēriha, “Kubalu skola – muzejs” muzeja speciāliste


Foto: "Kubalu skola - muzejs"
19.05.2023.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi

   Sēšana nav tik grūta kā pļaušana.
   Prieki ir dzestra ēna, kurā ceļinieks
   var izdusēties, bet nekad pavisam
   palikt.  Zināšanas ir manta un darbs
   šīs mantas atslēga.
Karlis Šöenster iz Lauksargiem
Proves fraksti, 1896
1
2
3