Lapas karte: Muzejs >> Notikumi >> Rakstu arhivs

2018. gada raksti

Latvijas Muzeju biedrības aicina apceļot Latvijas muzejus
Latvijas Muzeju biedrība un Latvijas muzeji no 5.jūnija līdz 31.augustam aicina piedalīties vasaras akcijā “Apceļo Latvijas muzejus”. 
Akcijā aicināts piedalīties ikviens Latvijas muzejs un ikviens muzeju apmeklētājs! Lai top aizraujoša, skaistiem kultūras piedzīvojumiem bagāta vasara!


Uzdevums akcijas dalībniekiem:
1.         No 5.jūnija līdz 31. akcijas dalībnieks apmeklē vismaz 5 Latvijas muzejus.
2.         Ierodoties muzejā, dalībnieks atzīmē savu apmeklējumu ar viedtālruni vai fotoaparātu.
3.         Savā Facebook vai Instagram profila laika līnijā ievieto foto no šīs vietas, īsi komentē redzēto, piedzīvoto un uzzināto, izmantojot mirkļbirku #Apcelolatvijasmuzejus.
4.         Ierakstam Facebook obligāti pievieno norādi @Apceļo Latvijas muzejus, lai www.facebook.com/apcelolatvijasmuzejus parādās dalībnieka veiktais ieraksts.
5.      Instagram vai Facebook ierakstā atzīmē konkrēto muzeju, izmantojot mirkļbirkas zīmi, piemēram, #lnmm vai #madonasmuzejs. Facebook lapā var izmantot rīku atzīmēt muzeja lapu ar @Limbažu muzejs.
6.      Lai vieglāk izvēlēties, kādus muzejus apmeklēt, izveidota karte, kas skatāma šeit: http://ej.uz/apcelomuzejus

Vērtēšana: Nosakot akcijas uzvarētājus, žūrijas komisija vērtēs dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, ievietojot interesantākos attēlus, ierakstus un vērojumus par vismaz 5 apmeklētajiem muzejiem. Akcijas žūrijas komisiju veido Latvijas Muzeju biedrības valdes locekļi, LMB valde ir tiesīga komisijā pieaicināt arī citus muzeju nozares speciālistus. Žūrijas komisija ir tiesīga lemt par akcijas balvu sadalījumu.
 
Balvas: Akcijas “Apceļo Latvijas muzejus!” uzvarētājiem paredzētais balvu fonds: 1) Brīvbiļetes no dažādiem Latvijas muzejiem, piem., Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, I.Ziedoņa muzejs u.c. 2) Radošās nodarbības, muzejpedagoģiskās programmas un izzinošas ekskursijas grupai  līdz 10 cilvēki (Memoriālo Muzeju apvienība (Raiņa muzejs “Jasmuiža”, Rakstnieka memoriālmājā un dārzā Skrīveros), Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, O.Kalpaka muzejs “Airītes”, Talsu novada muzejs u.c. muzeji); 3) muzeju izdevumi un katalogi; 3) speciālās balvas no Latvijas Muzeju biedrības. 
*Apmeklējuma biļete uz konkrēto muzeju jāizmanto gada laikā no tās saņemšanas brīža.            
*Neskaidrību gadījumā, jautājumus, lūdzu, sūtīt uz Latvijas Muzeju biedrības e-pasta adresi: muzeji@muzeji.lv vai zvanīt uz tālr. 29418187.
21.06.2018.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi->Rakstu arhivs   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Kas pusceļā paliek stāvot,
   tam nedzied uzvarēsanas dziesmas.
   Saulei nav jāpalīdz ar skalu uguni.
   Kas vainīgs? Pats vainīgs.
   Laiks ir nauda.
A.Mežgrāv iz Bērtmejiem  
   Proves raksti.
1
2
3