Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Gremdējoties atmiņās
Ir pagājis kāds laiciņš kopš norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas” Lībiešu krastā un Dundagas pagastā. Sestdien, 11. septembrī, tās notika arī “Kubalu skola – muzejs” pagalmā. Ir pienācis brīdis mazliet atskatīties uz šo pasākumu.
  Muzejā tā bija brīnišķīga un ļoti rosīga diena. Apmeklētāji ieradās ļoti kuplā skaitā – un tas priecēja. Arī laika apstākļi bija īsti vasarīgi – nu gluži kā radīti šai dienai. Viesi labprāt nobaudīja piedāvātos ēdienus un dzērienus. Bija varen liela ieinteresētība apskatīt muzeja ekspozīcijas un apkārtni. Lai radītu svētku sajūtu un papildinātu kopējo noskaņu, skolas pagalms bija atbilstoši iekārtots.

Kopējā komandā darbojās gan muzeja ļaudis, gan čaklie un atsaucīgie palīgi. Liels paldies visiem!

Paldies ciemiņiem par lielo apmeklētību, interesi un novērtējumu!


Uz tikšanos “Mājas kafejnīcu dienas” 2022. gadā.Sanita Rēriha, “Kubalu skola – muzejs” vecākā speciāliste 
18.09.2021.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
 
   Ātram zirgam piešu nevajaga.
   Deviņi amati desmitais bads.
   Iesākumā katrs darbs ir grūts.
   Baro nu suni, kad vilks lopos.

 
Ernst Lipenberg iz Jaunzemiem
Proves raksti, 1896.
1
2
3