Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Salidojums "Kubalu skolā - muzejā"
Mīļie Kubalu skolas skolēni!

Aicinām Jūs visus uz tikšanos "Kubalu skolā - muzejā" 3. septembrī, pasākuma sākums plkst. 12:00.
  Būs iespēja satikt sen neredzētus klases biedrus, dalīties  atmiņās, uzzināt par paveikto muzejā šajā gadā un par nākotnes plāniem. Protams, sadraudzība pie cienasta galda.


Absolventus aicinām pierakstīt savus atmiņu stāstus par skolas laiku, mācībām, skolas ēku, skolotājiem un citām vēsturiskām ziņām. Šo rakstveida informāciju paņemiet līdzi uz muzeju — tā papildinās ziņas par šo laiku.Uz tikšanos "Kubalu skolā - muzejā".Muzeja kolektīvs.
30.08.2022.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
   Dundagā pie Kubulu mājām bija
   nesen uzcelta pirmā pagasta skola,
   kur E. Dinsberģis un F. Mālberģis bija
   skolotāji. Tur nu es sāku iet skolā.
   Tā bija mana pirmā īstā skola.
   [1846. - 1848.]
   Krišjānis Barons. Atmiņas. R., 1924.
1
2
3