Lapas karte: Muzejs >> Notikumi

Notikumi

 
 
Šeit atradīsiet rakstus par dažādiem muzeja veidotiem notikumiem, kuru dalībnieks Jūs variet būt. Muzeja pasākumi notikuši ne tikai tepat skolas namā, arī Dundagā, Kolkā, Talsos, Ventspilī. Izstādes, pasākumi, ekskursijas, lekcijas, talkas, plenēri - pulka dažādu piedzīvojumu iespējams muzejā. Jaunie stendi paver iespējas veidot ceļojošas izstādes, kas veltītas novada kultūrvēsturē nozīmīgiem notikumiem.
Vai Jūsu ideja, rosinājums var būt iesākums muzeja notikumam? Protams! Vairums muzeja notikumu ir sadarbības projekti. Uz satikšanos, radot un piedzīvojot jaunus notikumus!
Atskats uz Mājas kafejnīcu dienām

Ir pagājis kāds neliels laiks kopš notika “Mājas kafejnīcu dienas” Lībiešu krastā un Dundagas apkārtnē. Sestdien, 9. septembrī, tās norisinājās arī “Kubalu skola – muzejs” pagalmā. Ir laiks atskatīties uz šo pasākumu.


  Muzejā tā bija brīnišķīga un ļoti rosīga diena. Laika apstākļi bija īsti vasarīgi – nu gluži kā radīti šai dienai. Arī šogad apmeklētāji ieradās kuplā skaitā – un tas priecē. Viesi labprāt nobaudīja piedāvātos ēdienus un dzērienus. Bija liela ieinteresētība apskatīt muzeju un apkārtni. Lai radītu svētku sajūtu un papildinātu kopējo noskaņu, skolas pagalms un aptverošā teritorija bija atbilstoši iekārtota.

Kopējā kuplajā komandā darbojās gan “Muzejskolas atbalsta biedrības” pārstāvji un palīgi, gan muzeja ļaudis. Liels paldies visiem!

Paldies ciemiņiem par lielo apmeklētību, interesi un novērtējumu!

Uz tikšanos “Mājas kafejnīcu dienas” 2024. gadā!


Foto: Sanita Rēriha


Sanita Rēriha, “Kubalu skola – muzejs” vecākā speciāliste
15.09.2023.  |   Sadaļa: Muzejs->Notikumi   |   Komentēt
Muzejs
Pieteikt apmeklējumu
Domu graudi
   Dundagā pie Kubulu mājām bija
   nesen uzcelta pirmā pagasta skola,
   kur E. Dinsberģis un F. Mālberģis bija
   skolotāji. Tur nu es sāku iet skolā.
   Tā bija mana pirmā īstā skola.
   [1846. - 1848.]
   Krišjānis Barons. Atmiņas. R., 1924.
1
2
3